باغ های سنگ توضیح داده شده است

تأکید باغهای راک بر سنگها و سنگها

باغ های صخره ای نوعی باغ با تأکید بر سنگ و سنگ با چند گیاه کوچک است که در مناطق صخره ای طبیعی یافت می شود. گیاهان به طور کلی کوچک و بدون تنش هستند اما برای کمک به زیبایی از اهمیت حیاتی برخوردار هستند.

انواع مختلفی از باغ ها وجود دارد که می توانید برای حیاط خود داشته باشید تا در محله شما از زیبایی بیشتری برخوردار شود. همه می دانند که یک چمن زیبا و آراسته بسیار کمک می کند تا ظاهر و جذابیت کلی در هر محله را بهبود بخشد.

حتی ممکن است برخی از شما همسایگان نسبتاً نامرتبی داشته باشید که به چمن کاری خود اهمیتی ندهند و با این وجود باغی خارق العاده دارند که حتی می تواند چمن آورترین چمن ها را جبران کند. انواع مختلفی از باغ ها وجود دارد که می توانید برای تقویت چمن خود استفاده کنید ، اما احتمالاً ساده ترین آن باغ صخره ای است.

بستر یک سبک محبوب با Rock Gardens

زیرا برخی از گیاهان بومی مناطق صخره ای ، کوچک خواهند بود و دوست دارند خاک آنها از اکثر گیاهان خشک تر باشد اما نمی تواند کاملاً بدون آب باشد. یک نوع محبوب باغ صخره ای جایی است که سنگ بستر مرتب شده باشد به این معنی که هواپیمای ملافه ای جابجا شده یا تا حدی بالاتر از سطح زمین بالا آمده است.

گیاهان در این نوع باغها به گونه ای مرتب شده اند که در آنجا سنگها به نگهداری گیاه بابا آدم یکدیگر می پیوندند ، در حالی که در محیط طبیعی آن احتمالاً یک قطعه مداوم است. این نوع باغ صخره ای یا صخره ای با طراحی حرفه ای ، در زمان ویکتوریا رواج داشته است.

یک باغ صخره ای ژاپنی ، که گاهی اوقات ‘باغ Zen’ نامگذاری می شود ، یک جعبه شن و ماسه با شن و ماسه ، سنگ و گاهی اوقات چمن است. شن و ماسه موجود در این باغ ها تمایل به نشان دادن آب دارد ، در نتیجه لبه های ناشی از چنگک های کوچک نمادی از موج دار شدن است.

سپس صخره ها جزیره می شوند. برخی معتقد بودند که این باغ ها قرار است ذهن را تسکین دهند ، اما این هدف اصلی این باغ ها نبوده است. درک چگونگی تهیه یک باغ موثر برای نوع زمین شما چشم انداز شما را بهتر می کند.

فقط به این دلیل که خاک بارور یا فضای زیادی بدون سنگ ندارید ، به این معنی نیست که می توانید با داشتن یک باغ به چشم انداز خود بیفزایید. حتی اگر زمین شما مسطح باشد ، می توانید برای باغ خود سنگ بیاورید. تقریباً هر نوع زمینی می تواند یک باغ صخره ای را پشتیبانی کند.

با این حال ، قبل از شروع به آوردن انواع و اندازه های مختلف سنگ برای باغ خود ، باید در نظر داشته باشید که چه سنگهایی بومی منطقه شما هستند ، خصوصاً اگر می خواهید ظاهری کاملاً طبیعی ایجاد کنید. شما همچنین باید فقط گیاهان محلی را برای باغ صخره ای خود در نظر بگیرید.

اندیشه را در باغهای راک خود قرار دهید

با تامل بیشتر در مورد طراحی باغ صخره ای خود می توانید اطمینان حاصل کنید که از همسایگان خود تعارف می کنید و بحث محله و شاید حتی شهر خود خواهید بود.

از آنجا که Rock Gardens معمولاً کم عمق است و اگر قرار است گیاهان را به طور کامل در آن قرار دهید ، همیشه به گیاهانی که به آب زیادی احتیاج دارند ، احتیاج ندارد ، بنابراین می توانید ببینید که یک باغ صخره ای می تواند یک روش نگهداری بسیار کم برای تزئین چمن شما باشد. این امر به ویژه اگر وقت زیادی برای نگهداری از باغ نداشته باشید ، اما نه تنها یک باغ بلکه یک چمن مناسب و آراسته نیز می خواهید.

در این حالت ، هر هفته مقدار کمی نگهداری می تواند دکوراسیون چمن شما را برای محله به خوبی حفظ کند. پس از آوردن سنگ ، باید زمینی را که می خواهید استفاده کنید از هرگونه آوار پاکسازی کنید.